Doç. Dr. Çiğdem Karakaya

İstanbul'da Ençok Tercih Edilen Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı

Doç. Dr. Çiğdem Karadağ Kimdir

Burun Estetiği

Burun Estetiği, Karin germe, kol germe, uyluk germe ve liposuction (yağ aldırma) vücut estetiği operasyonlarının başlıcalarıdır.

Yüz Estetiği

Kırışıklıklar, sarkmalar ve deformasyonlar hepimizin problemi. Zamanın izlerini yüzünüzden silmekse artık mümkün! Yüz estetiğiyle zamanı geri alabilir, çok daha genç görünebilirsiniz.

Liposuction

Spor ya da diyetle giderilemeyen yağ fazlalığınızdan kurtulmak ve ideal vücut görüntüsüne kavuşmak artık hayal değil! Vaser Lipocustion ile inatçı yağ dokusuna veda etmek için bizi arayın!

Meme Estetiği

Meme küçültme ameliyatı, normalden büyük, sarkık memelerin küçültülmesi ve vücut yapısı ile orantılı olacak şekilde daha doğal bir görünüm kazanmasıdır.

Göğüs Büyütme - Meme Büyütme operasyonları ile kişinin kendisine olan özgüveni yerine gelmekte, hayata bakış açısı değişmektedir.

Göz Kapağı Estetiği

Artan yaşla birlikte üst göz kapaklarında en çok karşılaşılan problemler göz kapağı düşüklüğü, deri fazlalığı ve yağ fazlalığıdır.

Kulak Estetiği

Kepçe kulak düzeltilmesi ameliyatı plastik cerrahlar tarafından sık yapılan ve yüz güldürücü estetik ameliyatlardan birisidir.

İletişime Geçin

Bilgi almak, danışmak istediğiniz konularla ilgili lütfen iletişime geçiniz.

İletişim Bilgileri

    Hızlı Randevu Al

    Call Now Button